Svatbu jsme měli 15.10.2011 v kostele sv. Rocha na Strahovském nádvoří. Kostel v dnešní době slouží jako Galerie.
Trochu jsme se obávali počasí, ale to vyšlo naprosto perfektně. Ráno sice byl mrazík a jinovatka, ale obloha byla bez mráčků a celý den nádherně svítilo sluníčko. :-)
Začátek obřadu byl naplánován na 12h. Nebylo třeba spěchat, protože před náma, ani po nás se tam žádná jiná svatba nekonala. Kostel byl po celý den jen náš:) Ženich s příbuznými přijeli na Strahov s předstihem. Na nevěstu se čekalo dlouho... Přijela přesně - zvony na věžích akorát odbíjely dvanáctou.
Obřad jako takový trval asi půl hodiny. Oddával nás pan Samojský z Unitarie a celý obřad jsme měli ve vlastní režii. Měli jsme tam živou hudbu, dva předčítající, zpívající sbor... prostě krásné a dojímající...! :-) A celou atmosféru krásně dokreslovalo sluníčko, které skrz kostelní okna prosvětlilo celý kostel.
Slíbili jsme si, navzájem předali prstýnky, podepsali se, dali si první manželský polibek a pak už se k nám hrnuli gratulanti a že jich bylo. :-)) Všem moc děkujeme za to, že přišli!!! :-)
Po obřadu na nás místo rýže lítaly bublinky z bublifuků a všichni se tím dobře bavili (nejvíce děti:). Pak nastalo focení. Bylo krásně, tak proč toho nevyužít. Užili jsme si u toho spoustu srandy. :-))

Na svatební hostinu a oslavu jsme se přesunuli s rodinou do Michelského dvora. Dostali jsme výborný oběd a pak už jsme se jenom veselili... Mezi pátou a šestou začali přicházet kamarádi a spolu s nimi jsme ve Dvoře vydrželi až do ranních hodin. Večer nám ještě zpestřila hudební skupina Chilli Cookies, která hraje irskou hudbu.

Prostě celé se to povedlo a máme krásné vzpomínky...

P.S. Pokud byste měli o nějaké fotky zájem, ozvěte se! :-) Nejsou tu všechny, které máme, ale to hlavní tu snad je.